Oferta ubezpieczeń

Samochody zastępcze

Pomoc drogowa – Assistance

Skontaktuj się z nami

Korzystna oferta

Proponujemy atrakcyjne pakiety OC, AC, NNW, Assistance, ochrony życia, zdrowia i mienia, a dzięki specjalnym programom prowadzonym przez wybrane zakłady ubezpieczeń, jako Autoryzowany Serwis Samochodowy, mamy możliwość ubezpieczenia na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Za niższą składkę klient otrzymuje szerszy zakres ubezpieczenia w porównaniu do oferty oferowanej przez agentów lub Internet. Współpracujemy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi w kraju i za granicą. Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa, szybką umowę i wygodne załatwienie wszelkich formalności

  • Ochrona życia, zdrowia i mienia
  • Poczucie bezpieczeństwa
  • Ubezpieczenie w razie wypadku
  • Szybka umowa
  • Wygodne załatwienie formalności

Ubezpieczenia na warunkach pakietu dealerskiego można zawrzeć wyłącznie u autoryzowanych dealerów. W tej sprawie należy kontaktować się z nami bezpośrednio: telefonicznie bądź mailowo. Dotyczy to zarówno rozmów w celu zawarcia umowy, jak i likwidacji szkody.

Dzięki specjalnym programom prowadzonym przez wybrane zakłady ubezpieczeń, w pakiecie dealerskim istnieje możliwość ubezpieczenia na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Za niższą składkę klient otrzymuje szerszy zakres ubezpieczenia w porównaniu do oferty oferowanej przez agentów lub Internet.

Istnieje możliwość zawarcia u nas umowy, obejmującej ubezpieczenie majątkowe oferowane przez firmę PZU.

W PRZYPADKU PYTAŃ
JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Dział ubezpieczeń

e-mail: ubezpieczenia@skoda.tychy.pl
tel.: +48 693 822 610
+48 (32) 218 04 09