Kontakt

Nasza lokalizacja

Wyślij do nas wiadomość!

Masz do nas jakieś pytania? Wyślij wiadomość lub zadzwoń!

 

captcha

Dane kontaktowe
Salon

Adres:

Begonii 12, 43-100 Tychy
Telefon: (32) 218-04-04
Fax: (32) 780-30-30

 

Godziny otwarcia:

Pon. – Pt. 8.00 – 18.00
Sob. 8.00 – 15.00

Serwis

Adres:

Begonii 12, 43-100 Tychy
Telefon: (32) 218-04-04
Fax: (32) 780-30-30

 

Godziny otwarcia:
Pon. – Pt. 7.00-18.00
Sob. 7.00-15.00

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Recepcja

Sandra Kowalczyk

Patrycja Łagosz

 

e-mail: recepcja@skoda.tychy.pl

tel. (32) 218 04 04

Dział Sprzedaży Samochodów Nowych

Tomasz Dyjas Kierownik Działu Sprzedaży

e-mail: salon@skoda.tychy.pl

tel. +48 (32) 218 04 35

 

Jacek Fiuk Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

e-mail: j.fiuk@skoda.tychy.pl

tel. 661 402 675

 

Łukasz Górecki Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

e-mail: l.gorecki@skoda.tychy.pl

tel. 885 338 500

 

Krzysztof Szopa Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

e-mail: k.szopa@skoda.tychy.pl

tel. 572 348 963

 

Michał Dyjas Specjalista ds.Sprzedaży Samochodów Nowych

e-mail: m.dyjas@skoda.tychy.pl

tel. 661 401 442

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Zygmunt Bednarz Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

e-mail: komis@skoda.tychy.pl

tel. 661 401 358

Dział Serwisu

Magdalena Solowicz  Recepcja Serwisu

e-mail: recepcja@skoda.tychy.pl

tel. (32) 218 04 04

 

Wojciech Lichota Kierownik Działu Serwisu

e-mail: w.lichota@skoda.tychy.pl

tel. 695 954 861

 

Marek Wala Zastępca Kierownika Serwisu

e-mail: m.wala@skoda.tychy.pl

tel.661 402 949

 

Michał Magdziarz Doradca Serwisowy

e-mail: m.magdziarz@skoda.tychy.pl

tel. 885 335 800

 

Szymon Pudełko Doradca Serwisowy

e-mail: s.pudelko@skoda.tychy.pl

tel. 695 959 003

Dział Części Zamiennych i Akcesoriów

Helena Kohut Kierownik Działu Części

e-mail: magazyn@skoda.tychy.pl

tel. 661 403 752

 

Mateusz Fusy Specjalista ds. Części i Akcesoriów

e-mail: zakupy@skoda.tychy.pl

tel. 695 953 437

Likwidacja Szkód

Izabella Krzak Specjalista ds. Likwidacji Szkód

e-mail: likwidacjaszkod@skoda.tychy.pl

tel. 661 403 863

Ubezpieczenia

Joanna Pajer Specjalista ds. Ubezpieczeń

e-mail: ubezpieczenia@skoda.tychy.pl

tel. 693 822 610

Stacja Kontroli Pojazdów

e-mail: skp@skoda.tychy.pl

tel. 32 218 04 04, +48 885 588 400

 

Marketing

Katarzyna Holik Specjalista ds. Marketingu

e-mail: marketing@skoda.tychy.pl

tel. 661 401 506