opis stanowiska handlowiec

„Auto-Centrum” M. Z. Kierat Spółka Jawna

AUTORYZOWANY DEALER SKODY
   poszukuje Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW NOWYCH

Miejsce pracy: Tychy
Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • kompleksowa sprzedaż samochodów marki Skoda
  • obsługa klienta na możliwie najwyższym poziomie
  • dbałość o powierzone mienie firmowe
  • prowadzenie dokumentacji firmowej
  • realizowanie planów i polityki handlowej firmy
  • realizacja założonych celów
  • utrzymywanie stałych relacji z obecnymi klientami oraz aktywne  pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • znajomość obsługi komputera
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysoka motywacja i konsekwencja działań
  • samodyscyplina
  • uczciwość, sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży motoryzacyjnej mile widziana

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w ciągle rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menagerski
  • udział w szkoleniach
  • wsparcie doświadczonych współpracowników miłą atmosferę pracy